Apartament Dwupoziomowy

Rodzinom i grupom znajomych, którym podczas wakacji nad morzem zależy na zwiększonym poczuciu prywatności, proponujemy dwupoziomowe, kompleksowo wyposażone, eleganckie apartamenty w Niechorzu.

Pokój 4-osobowy nad morzem – propozycja dla rodzin i grup znajomych

Nadmorski klimat oraz spokojna, malownicza, bogata w jeziora i lasy okolica sprzyjają wielodniowym wakacjom w większym grupach, czy to bliskich i rodziny, czy przyjaciół. Apartament dwupoziomowy to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy po całodniowym korzystaniu z uroków Bałtyku chcieliby wrócić do przytulnego miejsca, w którym będą mogli poczuć się jak we własnym domu.

Oferowany przez nas apartament nad morzem to elegancki obiekt, który zawsze utrzymany jest w czystości i porządku. Stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń cechuje się z jednej strony oryginalnością, a z drugiej prostotą, która każdemu powinna przypaść do gustu.

Sypialnie i łazienki utrzymane są w ciepłych i jasnych kolorach, dzięki którym pomieszczenia nabierają neutralnego, a jednocześnie przytulnego charakteru. Do dyspozycji gości jest nie tylko prywatna łazienka i aneks kuchenny, ale również pokój czteroosobowy, w którym znajdują się między innymi wygodne łóżka, przestrzenne szafy, sofy, toaletka oraz telewizor.