Nasze Plaże

Zadbane, szerokie, łatwo na nich znaleźć miejsce dla siebie – taka właśnie jest plaża w naszym najbliższym otoczeniu, dlatego warto właśnie te noclegi wybrać na czas swojego urlopu. Wypoczynek nad morzem powinien być przyjemnością, a nie rozczarowaniem z powodu zanieczyszczonego piasku lub wody.

Plaża w Niechorzu posiada certyfikat, dzięki któremu nasi goście mogą mieć pewność, że unikną podobnych nieprzyjemności. W naszych okolicach można bez obaw pozwolić dzieciom na swobodną i przyjemną zabawę bez ryzyka napotkania przez nie niebezpiecznych odpadków i skaleczenia się nimi.

Plaża ta jest więc jedną z najczystszych w Polsce! Potwierdzeniem naszych słów jest błękitna flaga powiewająca nad naszą plażą. Jest więc idealnym miejscem na wypoczynek nad morzem. Ale to nie jest jedyna zaleta wybrania noclegu w naszym obiekcie.

Tym samym jest to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników relaksu w towarzystwie miarowego szumu fal. Opalanie, kąpiele w rześkiej wodzie, a może starannie wymodelowane budowle piaskowe? Bez względu na to, jaka forma wypoczynku najbardziej odpowiada Tobie i Twoim bliskim, plaża morska w Niechorzu zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Nie brakuje tu również przestrzeni dla spragnionych aktywnego relaksu — spacer pośród pięknych okoliczności nadmorskiej przyrody to prawdziwe ukojenie nie tylko dla ciała, ale również dla ducha.

Poza oczywistymi walorami nadmorskiej plaży, nie brak tu również nieco bardziej tradycyjnych atrakcji. Trzy betonowe mola to jeden z bardziej charakterystycznych punktów, a jednocześnie doskonałe miejsce, aby rozprostować nogi po dłuższej sesji na leżaku. W sezonie wakacyjnym plaża obfituje również w inne atrakcje — boisko piaszczyste do piłki nożnej, zjeżdżalnia wodna czy też niewielki bar to tylko niektóre z nich. Nad wszystkim góruje natomiast majestatyczna latarnia morska.

Liczne atrakcje turystyczne w pobliżu miejscowości to kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na wakacje w naszym obiekcie. Piękna latarnia morska, ruiny gotyckiego kościoła, Nadmorska Kolej Wąskotorowa – to tylko kilka z miejsc, które warto zobaczyć, spędzając tutaj wakacje. Dzięki nim czas doskonale spędzą u nas także osoby, które nie przepadają za spędzaniem całego swojego wypoczynku na opalaniu się. Nasze noclegi otaczają także idealne tereny do odbywania długich spacerów lub dalekich wypraw rowerowych w czasie wakacji i wypoczynku nad morzem.

Z nami wakacje nad morzem w Niechorzu z pewnością będą zaliczać się do tych udanych! Sprawdź nasze terminy i już dzisiaj zaplanuj nocleg na najbliższy wyjazd.