Nasze Plaże

Zadbane, szerokie, łatwo na nich znaleźć miejsce dla siebie – taka właśnie jest plaża w naszym najbliższym otoczeniu, dlatego warto właśnie te noclegi wybrać na czas swojego urlopu. Wypoczynek nad morzem powinien być przyjemnością, a nie rozczarowaniem z powodu zanieczyszczonego piasku lub wody.

Plaża w Niechorzu posiada certyfikat, dzięki któremu nasi goście mogą mieć pewność, że unikną podobnych nieprzyjemności. W naszych okolicach można bez obaw pozwolić dzieciom na swobodną i przyjemną zabawę bez ryzyka napotkania przez nie niebezpiecznych odpadków i skaleczenia się nimi.

Plaża ta jest więc jedną z najczystszych w Polsce! Potwierdzeniem naszych słów jest błękitna flaga powiewająca nad naszą plażą. Jest więc idealnym miejscem na wypoczynek nad morzem. Ale to nie jest jedyna zaleta wybrania noclegu w naszym obiekcie.

Liczne atrakcje turystyczne w pobliżu miejscowości to kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na wakacje w naszym obiekcie. Piękna latarnia morska, ruiny gotyckiego kościoła, Nadmorska Kolej Wąskotorowa – to tylko kilka z miejsc, które warto zobaczyć, spędzając tutaj wakacje. Dzięki nim czas doskonale spędzą u nas także osoby, które nie przepadają za spędzaniem całego swojego wypoczynku na opalaniu się. Nasze noclegi otaczają także idealne tereny do odbywania długich spacerów lub dalekich wypraw rowerowych w czasie wakacji i wypoczynku nad morzem.

Z nami wakacje nad morzem w Niechorzu z pewnością będą zaliczać się do tych udanych! Sprawdź nasze terminy i już dzisiaj zaplanuj nocleg na najbliższy wyjazd.